Autor

Jmenuji se Lucia. Narodila jsem se na Slovensku a když jsem byla ještě miminko, rodiče se přestěhovali do České republiky, protože na Slovensku na vesnici, kde mí prarodiče kdysi tvrdě dřeli na polích, už nebyla práce pro mladé lidi a hádám, že se i chtěli podívat trochu do světa. Tak to zkusili v Česku. Pak to ovšem spolu dlouho nevydrželi a maminka musela pracovat dlouho a otec byl kdo ví kde. Tak jsem vyrostla jako malá holka sama doma. Pár přátel ve škole jsem měla, to bylo aspoň dobrý.

Po dovršení 18 jsem taky chtěla vidět nějaký svět a tak jsem to zkusila na jihu, v Itálii, tam jsem zůstala 5 let. Moře, párty, kamarádi, památky.. to byla nádhera.

Avšak co osud nechtěl, nebo já to chtěla? Asi obojí, a tak jsem se na žádost maminky vrátila zpět do Moravskoslezského regionu, přecejen mi bylo po ní smutno.

Práce někdy byla, někdy nebyla vždy perfektní. Ale tvoření rukama, tvoření něčeho, co zůstane, to mě momentálně velmi naplňuje.

Ještě zpátky k historii….C´est la vie, v těch meziletech tady jsem se živila masážemi a potkala superzajímavého muže, se kterým jsem se rozhodla mít miminko. A měla jsem. Vyrůstá z ní kreativní holčička po mamince – vyrábí slizy – můžete se na ně podívat ve slizové sekci

Cart
Your cart is currently empty.